31.07.2014

Paulus von Phyrra, Imperial Preacher

W końcu mogę się pochwalić jedną ze swoich najnowszych prac :) Mam nadzieję, że jak już jest po premierze modelu to mogę się nim z Wami podzielić. Natłok obecnej pracy nie pozwala mi na systematyczne updaty bloga, ale będę się starał jak najczęściej uzupełniać go nowymi wpisami.


I can finally boast of one of my latest works :) I hope that once it is after the release of this model I can share with you. The heap of current work doesn’t allow me to systematic updates of blog, but I will try as often as possible to supplement it with new entries.


Tak więc dzisiaj przedstawiam Państwu nowy model firmy Kromlech :D Miałem tą przyjemność malowania go dla nich mimo, że on sam nie został użyty na stronie. Taka współpraca bardzo mnie cieszy i jest to nowe i ciekawe doświadczenie ogarniać coś dla firmy, a nie tylko dla osób prywatnych. Ogólnie Kromlech to mega miła firma, z którą bez żadnych problemów można się dogadać, a współpraca z nimi to sama przyjemność :) W planach mam jeszcze parę modeli maznąć dla Kromlecha, ale ciiii :D W miarę upływu czasu będę dzielił się z Wami fotkami tych modeli. A teraz sama foteczka.


So today I present you new model of  Kromlech company :D I had the pleasure of painting it for them even though it wasn’t used on the page. Such cooperation makes me very happy and it is a new and interesting experience to embrace something for the company, not just for individuals. Overall Kromlech is sucha a nice company, which without any problems, you can get along and work with them is a pleasure :) I have plans to paint a few models for Kromlech, but Hush :D In over time I will share photos of these models for you. And now photo.'Paulus von Phyrra, Imperial Preacher' - tak zwie się ten Pan. Był naprawdę fajny do malowania :) Zacząłem od staffa, który IMO jest najlepszą częścią tego modelu mimo, że czacha szkieleta jest troszkę niedopracowana. Bardzo dużo bawiłem się z Inkami i oznajmiam, że wchodzą na stałe w skład moich podstawowych narzędzi :D Płaszcz Preachera był dla mnie wyzwaniem, z którym sobie nieźle poradziłem choć jest faktycznie trochę nudny. I znów przeprowadziłem mały eksperyment ze złotymi NonMetalikami, zalewając je tym razem na koniec żółtym glazem aby wyciągnąć kolor. Wyszło to spoko :) Sam miecz na plecach faktycznie krzyczy o freehand, ale nie zrobiłem go pewnie dla tego, że dalej boje się, że coś pójdzie nie tak.


'Paulus von Phyrra, Imperial Preacher' – this is a name of this Lord. It was really fun to paint :) I started from stuff, which IMO is the best part of this model, although skull is a little underdeveloped. I played with Inks so much and I declare that they are included to a permanent part of my basic tools :D Preacher’s coat was a challenge for me, with whom I worked quite well even though it is actually a little boring. And again, I conducted a little experiment with gold NonMetalics, flooding them this time on yellow glaze to underline colour. It looks fine :) Sword on his back actually is begging for freehand, but I didn’t do it probably for the fact that I was more afraid that something would go wrong.


Podsumowując model. Jak najbardziej ładnie wyrzeźbiony i wart swojej ceny. Była to dla mnie przyjemność malowanie go przed premierą :)

To sum up the model. Nicely sculpted and worth of the money. It was a pleasure for me to paint it before the release :)


Jeżeli model się Wam podoba i chcieli byście go sobie sprawić możecie go kupić tutaj oraz możecie obejrzeć jego wersję
  w trochę innym wydaniu ----> Paulus von Phyrra, Imperial Preacher
If you like the model and you want it, you can buy it here and you can watch his version
   in a slightly different release
---->
 Paulus von Phyrra, Imperial PreacherA teraz mały spoiler następnego posta :D Czyli małe review tego co jest w paczce poniżej :P Pls, wait for it :)
And now a little spoiler of the next post: D So a small review of what is in the package below :P Pls wait for it :)
Dużo dobra :D

I oczywiście nie zabraknie dzisiaj nutki :P Tym razem starszawy już kawałek, lecz mimo wszystko daje rade moim zdaniem, czyli Staind - Outside z 2001 roku. Enjoy it !Best regards
Herrkuba

Translation
Slowik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz