05.12.2013

Winter is Coming

Brrr... Zimno się już zrobiło :/ Chociaż nie ma to jak kubek ciepłej herbaty po przyjściu do domu :) Przynajmniej święta na progu, a to oznacza czas na częstsze malowanie. Dzisiaj szybki, mały wpis WIPowy, tak abyście nie myśleli, że nic nie robię :D Praca nad 'Snakiem', bo ten model strasznie przypomina głównego bohatera z Metal Gear Solid, idą średnio. Nie mam takiego ubawy jak przy koleżance wcześniej, ze względu na toporną męską budowę xD Twarz ma bardzo niedorzeźbioną i płaską. Starałem się jej dać trochę głębi, ale chyba średnio to wyszło. Z resztą sami oceńcie.

Rączki oczywiście mi przeszkadzały i są aktualnie osobno i mają położoną tylko bazę. Więc jak na razie, tak wygląda mój mały progres :) Jak Wam się widzi?

Tak jak poprzednio zarzucam od razu kawałek na dzisiejsze, dalsze malowanie. Tym razem zaraziłem się soundtrackami z muzyką celtycką co jest fajną sprawą przy malowaniu (jak dla mnie xD ). Znalazłem fajną składankę, którą znalazłem na YouTubie, ale 2 godzinny filmik to dla Was za dużo :P więc wrzucę tylko jeden kawałek, który mnie do siebie przekonał :)


Best regards :)
Herrkuba

1 komentarz:

  1. ślicznie wyszedł ten pancerz na plecach w sepiowym metaliku, fajna praca

    OdpowiedzUsuń