30.03.2014

Dragon Slayer

Czas goni mnie nie miłosiernie, ale są postępy. Dragon Slayer skończony i nawet jestem z niego dumny xD Ale za nim o do niego przejdziemy chciałbym Wam bardzo podziękować za to, że chce Wam się czytać te moje wypociny i nieudane translacje :)

Time is chasing me without mercy, but I made a progress. Dragon Slayer  is finished and I'm even proud of him xD  But before we move on to him, I would like to thank you very much for that, you still want to read my scribbles and unsuccessful translations :)


Pykło 10k odwiedzeń więc głupio by mi było jak bym Wam nie podziękował :D Tak więc mam nadzieję, że dalej będziecie mnie odwiedzać na łamach mojego skromnego przybytku.

Counter calculated 10k visits so I'd be stupid, if I didn't thank you. So I hope that you will continue to visit me in the page :)Udało mi się też w końcu nakłonić znajomego aby podpiął mi guziczki pod banerem :) Przynajmniej wicie teraz jak wyglądam (oczywiście wtajemniczeni dawno temu już wiedzieli :P ).

I also managed to convince my friend that he plugged my buttons under the banner :) At least now you know, how I looks like (of course, insiders already knew it a long time ago: P).
Dobra, ale przechodzimy do konkretu. Skończony nowy Dragon Slayer. Fajnie, lecz to dopiero kropla w morzu mojej pracy. Jak Wam się podoba taki Slayerek? Koncepcja GW, ale przerzucona na NMM (z czego jestem najbardziej zadowolony).

Okay, but we move on to concrete. Finished the new Dragon Slayer. Cool, but this is just a drop in the ocean of my work. How do you like the Slayer? The concept of GW, but changed on NMM ( which I am most satisfied).Best regards
Herrkuba

2 komentarze:

 1. Bardzo fajnie pomalowany - ekstra klasa. Najbardziej pozytywnie rozwaliło mnie malowanie włosów i stopy oraz oko kamiennego smoka itd cała reszta. Super

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) co do włosów to zdania są podzielone bo jednym się podoba taki stonowany kolor wpadający w beż a inni woleli by zobaczyć mocny kontrast gdzie kolor wyrywał by się ponad skórę. Mnie natomiast taka tonacja odpowiadała najbardziej :)

   Best regards

   Usuń