05.04.2014

Grimm Burloksson

Następny krasnal skończony. Dzisiaj pokaże Wam jak udało mi się wygrać walkę z Grimmą Burlokssonem. Był to strasznie napięty tydzień pod względem malarskim, ale jakoś dałem radę. Gorzej, bo deadliny gonią, a modele dalej w podkładach -.- Może jakoś się uda z tym wyrobić (wszystko wina studiów xD)

Next dwarf finished. Today I will show you how I won the battle with Grimm Burloksson. It was a terribly busy week in terms of painting, but somehow I managed. It is worse, because deadlines chase me, and models are still just in primer  -. - Tak więc przechodzimy do foteczek :)

So, now photos :)


Teraz kilka słów z malowania tego modelu. Głównym problemem tego modelu według mnie, jest ten okropny cuś na plecach. Malowało się to naprawdę tragicznie. Co do broni, tułowia i główki, to mogę powiedzieć tylko, że super, i malowanie tego sprawiło mi przyjemność. Oprócz tego czegoś na plecach -.- Znów mocno jestem zadowolony z delikatność przejść jakie ostatnio udaje mi się uzyskać oraz z przepisu na złoto w NMM ( ale to jest tajemnica :D ).

Now a few words from of painting this model. The main problem of this model according to me, is this horrible 'somf' on the back. Painting this thing was tragedy. As for the weapons, torso and head, I can only say 'great', and painting that made ​​me happy. In addition to that thing on his back -.- Again, I'm really happy with gentleness pass that I recently manage to get, and from recipe for gold in the NMM ( but this is a secret :D ).


A jak Wam się podoba taka interpretacja tego modelu? Jak zwykle czekam na Wasze komentarze :)

And how do you like that interpretation of this model? As always, I look forward to your comments :)

No i na koniec zarzucę  jeszcze nutkę, bo dawno żadnej nie wrzucałem. Znów 'Clean Bandit', ale tym razem piosenka pod nazwą 'Dust Clears'.

And in the end I give you the sound. Again, 'Clean Bandit', but this time a song called 'Dust Clears'
Best regards
Herrkuba

1 komentarz: