01.06.2014

Preparing to Toruń Painting Festival 2014

Powróciłem na chwile. Studia niszczą człowieka -.- Byle przetrwać do lipca :D Ale przed nami ważny event malarski na mapie Polski, na który z wielką chęcią chce się wybrać. Chodzi mi oczywiście o III Festiwal Malarstwa i Rzeźby Figurkowej w Toruniu, który odbędzie się 21-22 czerwca. Z tej, że okazji przygotowałem swoją małą wejściówkę :)

I’ve just returned for a moment. Studies destroy a man -. - Try to survive until July: D An important painting event is approaching on the map of Poland, in which I would like to take part. I mean, of course, the third Festival of Miniatures Painting and Sculpture in Torun, which will be held June 21-22. With this occasion, I prepared this little “entrance ticket” :)


 Jak na razie mam tyko jedną prace, ale mam nadzieję, że zdążę jeszcze przygotować przynajmniej jedną (chociaż). Wybór kategorii był prosty i typowy jak dla mnie, mały model fantasy. Nawet wybrałem też dość szybko figurę, która będzie mnie reprezentować. Tutaj dziękuję Piszczałowi za ten model :) Nie przedłużając, zapraszam do oglądania.

So far I have only one work, but I hope that I will have time to prepare at least one model. Selection of category was simple and typical for me, a small model of a fantasy. Even I chose rather quickly figure which will represent me. Here I thank Piszczał for this model :) Not to keep you waiting, I invite you to watch.


Przez dłuższy czas nie wiedziałem skąd ta rzeźba pochodzi, ale kojarzyłem rękę rzeźbiarza (bardzo charakterystyczny styl rzeźbienia twarzy). W końcu udało mi się znaleźć. Pani pochodzi z Freebooter'a. Nie wiem dokładnie z jakiej frakcji, nie interesowało mnie to. Dla mnie rzeźba jest mega fajnie wyrzeźbiona. Po pierwsze, są cycki! Po drugie, twarz w zasadnie malowała się sama :D Po trzecie, świetnie wyrzeźbione nogi :) Jedyne czego mi brakuje to jakiś wisiorków, większej liczby bibelotów i takich tam. Lecz mimo wszystko fajne doświadczenie :P 

For a long time I did not know where this sculpture comes from, but I associate the hand of the sculptor (very distinctive style of sculpting the face). At the end I managed to find. Lady comes from Freebooter. I don’t know exactly what fraction it is; I wasn’t even interested in it. In my opinion, sculpture is carved cool. Firstly, there are tits! Secondly, face was painted fast and easily: D Thirdly, great carved legs :) The only thing I'm missing is some pendants with more trinkets and stuff. But even though it was cool experience: P

Również podstawa dioramy poszła szybko. Koncept w głowie, trochę cegieł, garść masy samoutwardzalnej i arkusz plastiCardu, i taki ot jest efekt :)

Also, the base of diorama was finished quickly. The concept in my head, some bricks, a handful of self-hardening mass and sheet of plasticard and so this is the effect of my work :)

Panią będzie można (mam nadzieję) zobaczyć na żywo 21-22 czerwca w Toruniu więc zapraszam wszystkich chętnych. No i jak zwykle zapytam, jak Wam się podoba? :)

Ms. will be (hopefully) able to see on live 21-22 June in Torun, so I invite everyone. Well, as usual I ask how you do like it. :)

Best regards
Herrkuba
translation: Słowik

3 komentarze:

 1. Dioramka Super ! A o listowiu na drzewie nie myślałeś ? jakieś takie puste te patyczki :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wina zdjęcia. Te gołe patyczki dopełniają klimat dioramie. Na żywca wygląda lepiej. To nie moja opinia, a paru znajomych co widzieli całość w realu :P

   Best regards

   Usuń
 2. Strzeż się :) ! zostałeś zliebsterowany ! http://kryptakrolow.blogspot.com/2014/06/krypta-krolow-zliebsterowana.html

  OdpowiedzUsuń