27.11.2015

Runelord, Dwarf Lord and Josef Bugman

Z racji, że terminy gonią w końcu udało mi się usiąść do zaległego mega dużego zamówienia. Ostatnio jest to moje jedyne zajęcie, krasnale... lecz mimo wszystko są progresy :) Dzisiaj aż trzy prace :P Ten kto śledzi mojego funpage (zachęcam do śledzenia) już część z nich widział, ale aby mieć wszystko poukładane wstawiam ich również na blog ^^


As deadlines are chasing me I finally got to delayed really big order. Recently this is my job, Dwarfs and there is progress :)Today three minis :P Whoever follows my funpage, please follow, has seen some of them. But to have everything in order I am also throwing them here ^^Ok, dzisiaj postaram się krótko aby Was nie męczyć (no chyba, że bardzo chcecie to mogę pisać jak zwykle tasiemcowe teksty xD). Jak już wspomniałem męczę krasie od GW. Dokładnie siedzie aktualnie nad Długobrodymi i Strzelcami (10tka i 20tka, już prawie na wykończeniu), lecz postanowiłem zrobić sobie chwilkę przerwy i zabrałem się za paru bohaterów.

OK, today it will short so that I do not bore you to much, well if you want I can always write a long one. As mentioned I am doing GW's dwarfs, long-bears and the thunderes to be exact, 10 and 20 are almost complete. I have decided to make a short break and paint some heroes.Jak to zwykle bywa przy bohaterach, w końcu mogę usiąść i spokojnie zrobić detale nie powielając ich dziesiątki razy jak to bywa w przypadku regimentów. Na pierwszy rzut poszedł RuneLord. Jednego już Wam kiedyś pokazywałem, ale przyszedł czas na drugiego, którego zacząłem już jakiś czas temu. Tutaj możecie zobaczyć pierwszego RuneLorda. Natomiast druga wersja dostała drugi układ elementów: inną głowę i ręce. Dodatkowo wybrałem inną kolorystykę aby się odróżniali na stole :)

As usual with heroes, finally I can paint some details without repeating them over and over as yo do with regiments. First up is the Rune Lord. I have already showed one to you. Now it is time for the other that I have started some time ago. Here you can see the first one. The second one got a new set of elements, different head and hands. I also selected a different colour scheme so that they are distinguishable on the table :)


Jak się go malowało?  W porządku. Szału nie było, nie był on też zbyt ekscytujący, lecz mimo wszystko jestem zadowolony :) Trochę spędziłem czasu przy młocie i ogólnie przy NMMie.

How saw he to paint? OK. Nothing special, nothing exciting, but still I am content. I spent some time on the hammer and NMM.


Możecie oddać swój głos na RuneLord'a tutaj --->CMoN
You can vote for the RuneLord here ---> CMoNNastępny na warsztat trafił Dwarf Lord z dwurakiem. Chyba moja ulubiona rzeźba krasnala od GW. Malowanie tego pana to była po prostu przyjemność. Zasadniczo sam się malował. Dodatkowo mogłem w końcu przetestować nowy set farb srebrnego NMMu od Scale 75, swoją drogą rewelacja ale to już opowieść na inny post (może zrobię tuta NMM z review farb). Po raz drugi w swojej karierze modelarskiej malowałem ten modele i dalej jest to IMO super rzeźba :) Tak się prezentuje.

Next one up is the Dwarf Lord. I think that this is my favourite GW dwarf sculpt. Painting him up was a pleasure. He painted himself. In addition I had the change to try out a silver NMM paint set from Scale 75, great by the way. But this is a different story for a different post. I might do a NMM with a review of the paints. I have painted this model for the second time in my career and still I think that the sculpt is really great :) Here is how it looks like.
Możecie oddać swój głos na Dwarf Lord'a tutaj --->CMoN
You can vote for the Dwarf Lord here ---> CMoN


Na koniec totalnie inny okres, z której pochodzi rzeźba. Zastanawiałem się czy mam go zaczynać teraz czy dam mu jeszcze trochę poleżeć, ale argumentem jaki do mnie trafił i nie dawał mi spokoju było to, że chciałem zmierzyć się ze stworzeniem własnoręcznie freehandowanego bannera, tak aby sprawdzić czy poprawiłem swoje umiejętności :) Ale co to za model? A no, Josef Bugman :) wesoły pijany krasnal ze świetną rzeźbą. Tutaj również bawiłem się z nowymi nonmetalikami. Jestem bardzo zadowolony z samego wymalowania modelu, natomiast do banneru jeszcze mam trochę zastrzeżeń, które chcę w przyszłości poprawić aby wyglądało to lepiej. Jak Wam się podoba? :)

Last but not least a totally different period from which is the mini. I was thinking should I start it now or let it stay on the shelf a bot longer. The argument pro that got to me was the I wanted to take on the challenge of creating a freehand banner to check if my skills have improved :)What model is that? Josef Bugman :) a cheery drunken dwarf with a great sculpt. Here I also played with the new non-metallic. I am really happy with the way I painted the model itself but I still have some reservations with the banner. I need to improve this to make it look better in the future. How do you like it? :)


Baner w przygotowaniu :)
Banner in making :)


Możecie oddać swój głos na Bugman'a tutaj ---> CMoN
You can vote for Bugman here ---> CMoN


Na dzisiaj to tyle. Parę fajnych prac z tego wyszło i mam nadzieję, że klientowi będzie się podobało ^^

That is all for today. Some nice paint jobs came out of this I hope the client will like it ^^Best regards
Herrkuba

Translation
K'

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz